اخذ گرین کارت دائم آمریکا از طریق پیشنهاد کاری یا JOB OFFER (ویزای EB3)
دریافت اقامت دائم آمریکا از طریق EB3 از ۳ طریق قابل انجام است: از طریق نیروی کار ماهر, از طریق شغلهای تخصصی و از طریق اشتغال در شغلهای غیر تخصصی.
در حال حاضر شرکت ما برای شغلهای غیر تخصصی تعداد محدودی پیشنهاد کاری دارد. در این روش فرد متقاضی تنها برای یک سال تعهد به اشتغال در کار غیر تخصصی مربوطه را دارد و پس از طی این دوره در هر شهری و هر شغلی که تمایل داشته باشد میتواند ادامه به کار دهد یا به تحصیل و سرمایه گذاری بپردازد.
لیست فرصت های کاری موجود در حال حاضر:
در حال حاضر فقط کار "پرورش گل" موجود است.
در روش EB3 متقاضی  قبل از ورود به آمریکا به استخدام کارفرمای آمریکایی درمی آید و بلافاصله پس از ورود به آمریکا مشغول به کار با حقوق بعلاوه مزایا و بیمه خواهد شد.
بر خلاف ویزاهای کاری که معمولا ۱ ساله می باشند, در برنامه مهاجرتی EB3  متقاضیان ویزای اقامت دائم را دریافت می کنند. طی تقریبا 45 روز  پس از ورود متقاضی به آمریکا به وی،همسر و فرزندان زیر21 سال  ایشان گرین کارت غیر مشروط آمریکا که بهترین نوع گرین کارت آمریکا می باشد اعطاء خواهد شد. متقاضی پس از اتمام تعهد ۱ سال اشتغال, مانند هر شهروند آمریکایی دیگری, می تواند مشغول به هر کار دیگری از قبیل تحصیل, اشتغال در شغل جدید در هر زمینه ای, افتتاح بیزنس و غیره شود. همچنین متقاضی می تواند در هر شهر دیگری از آمریکا  که مایل باشد مستقر شود. متقاضی EB3  دارای گرین کارت پس از ۵ سال می تواند شهروند آمریکا شود و پاسپورت این کشور را دریافت کند.
فرایند دریافت گرین کارت و ورود به خاک آمریکا بین 2 تا 3 سال طول میکشد و علاوه بر متقاضی اصلی، شامل همسر و فرزندان زیر 21 سال هم خواهد شد.
مهمترین شرط مهاجرت از طریق EB3  داشتن پیشنهاد کاری از یک کارفرمای آمریکایی است .

بهترین روش مهاجرت به کانادا ۲۰۱۹ کدام است؟

اخذ گرین کارت دائم آمریکا از طریق پیشنهاد کاری یا JOB OFFER (ویزای EB-3)

مهاجرت به کانادا از طریق نیروهای متخصص فدرال کانادا با نحوه گزینش جدید (EXPRESS ENTRY)

آمریکا ,طریق ,کاری ,کارت ,گرین ,متقاضی ,از طریق ,گرین کارت ,پس از ,پیشنهاد کاری ,آمریکا از

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ارغوان hickbersjoma بازرسی جرثقیل شهر اندروید ترجمه لبخند کولر گازی سامسونگ دانلود آهنگ جدید | دانلود آهنگ | نیوسانگ anenidte China car diagnostic tools center - chinacardiags.com کشکول